Partnerzy

Dla szeroko pojętego bezpieczeństwa naszych klientów, zawarliśmy skuteczne sojusze strategiczne:

Atos to ekspert w dziedzinie Smart-Card-Solutions na światową skalę. Jego wielofunkcyjny, natywny system operacyjny Smartcard można elastycznie rozszerzać lub uzupełniać w sieci. Jako autoryzowany partner od wielu lat ściśle współpracujemy z Atos. 

Elatec jest specjalistą w dziedzinie czytników RFID i od około roku naszym partnerem. Produkty posiadają certyfikację techniczną na całym świecie, a ponadto są „made in germany”. Zalety „produktu lokalnego” to nie tylko krótki czas dostaw.

ACS rozpoczynali jako rodzinne przedsiębiorstwo w Hongkongu, a w międzyczasie odnieśli sukces na skalę światową. Od ACS sprowadzamy ważne asortymenty w zakresie RFID.

AET Europe to ogólnoświatowy wiodący producent oprogramowania zabezpieczającego. Dostarcza on oprogramowanie pośredniczące do kart, oprogramowania komputerów i mobile Devices.

United Access jest bliskim partnerem, z którym od lat z sukcesem współpracujemy w zakresie Smart Card i komponentów RFID. Co cenimy sobie najbardziej: Profesjonalną wymianę na wysokim poziomie branżowym.

AdvanIDe to wiodący hurtownik komponentów silikonowych do transponderów RFID, kart chipowych i czytników RFID i terminali w Singapurze i ważny partner w naszej profesjonalnej sieci.

 

Pozostali partnerzy to między innymi

  • NXP Semiconductors (dawniej Philips)
  • Infineon
  • EM Microelectronic
  • LEGIC Identsystems