Filozofia

idVation steht für perfekte Sicherheitslösungen im Bereich der RFID- und Smartcard Industrie

Co nas wyróżnia

idVation jest symbolem perfekcyjnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa w przemyśle RFID i Smartcard. Każda współpraca z naszymi klientami to przywilej, ponieważ jest wyrazem zaufania, którym obdarzono nas w tak delikatnej materii.Pomożemy chronić Twoje dane o znaczeniu krytycznym dla przedsiębiorstwa.W ten sposób dokonamy istotnego wkładu w Twoje zarządzanie ryzykiem i w ramach ochrony danych pomożemy Ci spełnić ważne wymogi prawne.

W stu procentach godni zaufania to najważniejsze przykazanie i od wielu lat podstawa naszego sukcesu. Zawiera się w nim optymalne doradztwo oraz ścisłe dotrzymanie timelines. Duża liczba klientów, którzy powierzyli nam w tych latach swoje koncepcje bezpieczeństwa utwierdza nas w naszych poczynaniach.

Zwłaszcza w czasach, w których międzynarodowe ataki hakerskie stanowią rosnące zagrożenie, potrzebne są odpowiednie koncepcje bezpieczeństwa, które sprostają dużej dynamice i błyskawicznej ewolucji cyfrowej i również jutro zagwarantują szeroko zakrojoną ochronę.

Bezpieczeństwo to zawsze sprawa indywidualna, a wymagania przedsiębiorstw różnią się między sobą. Całościowe spojrzenie sprawia, że perfekcyjnie dostrajamy nasze usługi do procesów naszych klientów.Zastosowana technologia jest przy tym zawsze zgodna z najnowszym stanem techniki.W tym celu współpracujemy z najlepszymi kooperantami, którzy w każdej chwili spełniają nasze wymagania. Dla Twojego bezpieczeństwa.

Oferowanie usług zgodnych z najnowszym stanem techniki oznacza również dla naszych specjalistów nieustanny rozwój w zakresie know-how i kompetencji. Naszą ambicją jest, by zawsze być na czele peletonu. Dlatego to oczywiste, że regularnie i szybko dowiadujemy się o nowościach i aktualnych trendach. Udział w kursach doszkalających, spotkaniach branżowych i panelach eksperckich uważamy za swój przyjemny obowiązek.

idVation w ostatnich latach ustanowił standardy i przyczynił się w dużej mierze do rozwoju branży. Jako jedno z najbardziej uznawanych przedsiębiorstw w branży stawiamy sobie za cel, by również w przyszłości świadczyć najlepsze usługi dla maksymalnego bezpieczeństwa.Dla Twojego bezpieczeństwa.