Usługi

Jako specjaliści od rozwiązań z dziedziny identyfikacji w przemyśle RFID i Smartcard realizujemy projekty począwszy od planowania pierwszych kroków, poprzez koncepcję, aż do dostawy. W ten sposób oszczędzamy naszym klientom czasochłonnych i kosztownych zawiłości, a zamiast tego dostarczamy kompletne rozwiązania z jednego źródła – od początku z kompetentną osobą do kontaktów.

IT Security – Full-Service-Lösungen von idVation

Rozwiązania IT Security – Full-Service

Wszystko z dziedziny logicznego dostępu do systemów IT (Logical Access) za pomocą infrastruktury Public-Key (PKI)

Koncepcje bezpieczeństwa według najwyższego standardu: W ramach infrastruktury PKI za pomocą asymetrycznych kryptosystemów sygnowane są i szyfrowane cyfrowo informacje w sieci. W ten sposób powstaje wielopoziomowa sieć bezpieczeństwa, w której trzeba weryfikować autentyczność klucza publicznego i wszystkie inne certyfikaty (public keys). W ten sposób można tworzyć obszerne i kompleksowe ścieżki weryfikacji dla najwyższych poziomów bezpieczeństwa.

Skorzystaj z know-how i doświadczenia naszych specjalistów uznanych w swych branżach. W minionych latach ich koncepcje miały duży wpływ na europejskie standardy bezpieczeństwa.

Zyskujesz: Nasi specjaliści towarzyszą Ci od etapu planowania, poprzez produkcję, aż po dostawę i instalację.

Poszukujesz rozwiązań cząstkowych?

Szukasz inteligentnych dopełnień swojego systemu – sprzętu lub oprogramowania, które można inteligentnie zintegrować z Twoim systemem. Jest wiele różnych możliwości. Zwróć się do nas. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Bezpieczne nośniki

Trudno już sobie wyobrazić naszą codzienność bez kart RFID (Radio Frequency Identification). Karty te oferują wiele możliwości zastosowania, ponieważ zintegrowane chipy można odczytywać i zapisywać również bez kontaktu z czytnikiem lub programatorem.

Technologia RFID używana jest na przykład w dokumentach identyfikacyjnych, do identyfikacji w kantynach lub systemach kasowych, a w międzyczasie umieszczono ją także w nowym dowodzie osobistym. Przedsiębiorstwa stosują tę technologię w celu zagwarantowania sprawnej logistyki z nieprzerwaną kontrolą. Oznacza to dla nich oszczędność znacznych ilości czasu i pieniędzy.

Jakie są Twoje potrzeby?

Kontrole dostępu

  • do eventów
  • do kantyn
  • do systemów kasowych

Dokumenty identyfikacyjne

  • Dokumenty identyfikacyjne dla pracowników lub członków
  • Karty lojalnościowe (karty stałego klienta)

Różnorodność mediów

To ty decydujesz o tym, jak zastosujesz te media

  • Karta kontrolna lub ID
  • Na opaskach na rękę, breloczkach do kluczy itp.

Oznakowanie

  • Oznakowanie towarów (artykuły spożywcze, moda, itd.)
  • Transpondery do pojemników na śmieci

Znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zadzwoń do nas: +49 6133 383-3183 
lub wyślij do nas maila na adres .