idVation jest Twoim partnerem w sprawach rozwiązań z dziedziny identyfikacji w przemyśle RFID i Smartcard.

Łącznie ponad 20 lat doświadczenia i know-how pozwalają nam tworzyć kompleksowe koncepcje dla różnych wymagań co do bezpieczeństwa danych i utajniania informacji. Zdaj się na naszą fachową opiekę od A do Z.

Rozwiązania branżowe

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki specjalistom branżowym. Każda branża ma swoje specyficzne wymogi co do bezpieczeństwa. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w Twojej branży.

Urzędy / Instytucje, Prawnicy

Wymogi prawne odnośnie wiążącej prawnie komunikacji są bardzo konkretne i wymagają wysokiego profesjonalnego standardu bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pojedynczą kancelarią, czy dużym urzędem/instytucją, instalujemy koncepcje bezpieczeństwa na dziś i na jutro.

Krajowe i międzynarodowe wielkie przedsiębiorstwa, koncerny

Krajowe koncerny lub globalni gracze: Szukasz kompleksowych systemów bezpieczeństwa, które powiążą w sieć ludzi, maszyny i miejsca, również ponad granicami państw. Koncepcje bezpieczeństwa, które zarządzają i kierują tysiącami tożsamości i certyfikatów i tym samym gwarantują zawsze maksymalną ochronę.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Magazyny, maszyny, informacje – w małych i średnich przedsiębiorstwach wraz z rozwojem sieci elektronicznej wzrasta codziennie potrzeba bezpieczeństwa. Czy to wymagania wewnętrzne, czy zobowiązania klientów – potrzebne są specyficzne rozwiązania zapewniające optymalne bezpieczeństwo.

Szpitale /Zakłady opieki zdrowotnej / Personel medyczny

Jak zagwarantować maksymalną ochronę danych pacjentów nawet w dużej sieci branżowej, a przy tym spełnić wszystkie wymagania ustawy o podpisie elektronicznym? Stosując nasze systemy zabezpieczeń do wewnętrznego i sieciowego przepływu danych oraz karty ID dla pacjentów i pracowników personelu medycznego.

Zdecyduj się na maksymalne bezpieczeństwo wszystkich danych krytycznych w przedsiębiorstwie

Pojedyncze wysoko certyfikowane komponenty lub obszerne całościowe koncepcje – gwarantujemy zawsze najlepsze rozwiązania precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb teraz i w przyszłości.

Kontrola dostępu do budynków, działów lub pomieszczeń

Kontrola dostępu do budynków, działów lub pomieszczeń

Kontrole dostępu do sieci firmowych lub pojedynczych komputerów

Kontrole dostępu do sieci firmowych lub pojedynczych komputerów

Szyfrowanie i utajnianie danych i informacji

Szyfrowanie i utajnianie danych i informacji

Szyfrowanie maili i korespondencji

Szyfrowanie maili i korespondencji

Zabezpieczenie połączeń

Zabezpieczenie połączeń

Uwierzytelnianie pracowników

Uwierzytelnianie pracowników

Jak możemy Cię wesprzeć?

Partnerskie dyskusje z ekspertami i szybkie osiągnięcie celu bez kosztownych zawiłości. To właśnie od początku cenią sobie klienci w naszej pracy. Jeżeli masz ochotę poznać nas i naszą pracę, po prostu kliknij tutaj. Natychmiast się z Tobą skontaktujemy.